Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.
Szkoła pleców   "Pod Tężniami"

Kurs 14

Superwizja kliniczna bierna

To bierne asystowanie instruktorowi podczas jego pracy z pacjentami. Uczestnik obserwuje proces zbierania wywiadu, proces wnioskowania klinicznego, dobór technik badania, techniki leczenia i efekty tego leczenia z wykorzystaniem testów kontrolnych.

Opis Kursu


Asystowanie mentorowi podczas pracy z pacjentami:

• daje sposobność przekonania się na ile skuteczne mogą być techniki nauczanep odczas kursów Terapii Manualnej oraz Kursów klinicznych opartych na Orthopaedic Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept

• daje sposobność szybkiego przyswojenia kolejności wykonywanych technik

• umożliwia obserwację zmiany objawów pacjenta podczas leczenia

• umożliwia obserwację wszystkich skutecznych technik wykonywanych przez mentora

• daje możliwość sprawdzenia po mentorze wyników testów diagnostycznych

Podczas 5 dni uczestnicy obserwują pracę Instruktora z pacjentami w jego gabinecie w Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna w Klinice Uzdrowiskowej „Pod Tężniami” w Ciechocinku. Terminy tej Superwizji należy ustalać indywidualnie z instruktorem.

Ten sposób szkolenia pomaga utrwalić sposób postępowania z pacjentem od momentu zbierania wywiadu po zaawansowane techniki leczenia z wykorzystaniem technik manipulacji. Podczas „Superwizji klinicznej biernej” również istnieje możliwość treningu wszystkich technik wykorzystywanych przez instruktora.

„Superwizja kliniczna bierna” jest przygotowaniem do udziału w „Superwizji klinicznej czynnej”. Wtedy to uczestnik pracuje z pacjentami Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna ze wsparciem instruktora. Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” przygotowuje to przedsięwzięcie od strony technicznej i zabezpiecza pacjentów na okres tych szkoleń.

Koszt udziału w każdej Superwizji to 1000 zł brutto (5 dni). Dla uczestników przygotowana została specjalna oferta na pobyt w Klinice w czasie szkoleń.

Terminy Szkoleń


Niestety nie znaleziono kusów spełniających kryteria wyszukiwania