OMT część I i II płatna, ale OMT część III bezterminowo bezpłatnie

Szkolenia w Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej - każda środa 15.00 - 16.15 również on-line

Ortopedyczna Terapia Manualna

w oparciu o Orthopaedic Manual Therapy (OMT) Kaltenborn-Evjenth Concept

Podejmując się nauczania metody Orthopaedic Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept wziąłem na siebie zobowiązanie przekazania uczestnikom szkoleń zarówno wiedzy jak i umiejętności jakimi dysponowali nasi mistrzowie Freddy Kaltenborn i Olaf Evjenth.

Ponieważ z różnych powodów nie udało się w naszym kraju zorganizować zaawansowanej formy kształcenia w tej metodzie, to na bazie „Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna” w Klinice Uzdrowiskowej „Pod Tężniami” w Ciechocinku podjąłem się stworzenia takiej formy kształcenia, która pozwoli opanować bogactwo technik badania i leczenia jakie są niezbędne do osiągnięcia odpowiedniej skuteczności w poprawie zdrowia naszych pacjentów.

Trzeci etap kształcenia – OMT część III – jest bezterminowy i zupełnie bezpłatny, ale wymaga od uczestnika zdania egzaminu po szkoleniu podstawowym (OMT część I) oraz poddania ocenie swoich umiejętności podczas pracy z pacjentem (OMT część II). We wszystkich etapach daję wsparcie w postaci treningu nieskutecznych jeszcze technik.

RAMOWY PLAN SZKOLEŃ Ortopedyczna Terapia Manualna w oparciu o Orthopaedic Manual Therapy (OMT) Kaltenborn-Evjenth Concept

OMT Część I - wyposaża w wiedzę i umiejętności,„Terapia Manualna Kaltenborn-Evjenth Concept”

To 10 kursów praktycznych (328 godzin szkolenia) kończących się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Po zdaniu egzaminu uzyskuje się Certyfikat ukończenia szkolenia „Terapia Manualna Kaltenborn-Evjenth Concept”

OMT Część II – doskonali warsztat pracy i poprawia skuteczność „Praktyka kliniczna z pacjentami w Terapii Manualnej”

To 2 Kursy kliniczne z pacjentami oraz 2 Superwizje Kliniczne z pacjentami (144 godziny szkolenia) kończące się uzyskaniem Certyfikatu Jakości Usług Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna. Ten etap kształcenia pozwala uczestnikowi na obserwację pracy instruktora z jego pacjentami oraz instruktorowi na obserwację pracy uczestnika z pacjentami Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna.

OMT Część III - daje możliwość osiągnięcia poziomu mistrzowskiego

To BEZPŁATNY i BEZ LIMITU CZASOWEGO cykl ustawicznych szkoleń dla osób posiadających Certyfikat Jakości Usług Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna. Posiadanie Certyfikatu uprawnia do :
  • bezpłatnego udziału w WARSZTATACH PRAKTYCZNYCH OMT – 1 x w roku
  • bezpłatnego udziału on-line w cotygodniowych SZKOLENIACH WEWNĘTRZNYCH zespołu terapeutów manualnych Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna wraz z bezpłatnym dostępem do nagrywanych materiałów szkoleniowych – każda środa 15.00 – 16.00
  • bezpłatnego dostępu do ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FACEBOOKU „Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej im. prof. F. Kaltenborna” gdzie wspólnie trenujemy wnioskowanie kliniczne w oparciu o najciekawsze przypadki kliniczne naszych pacjentów.

Główne
Strona głównaInformacjeDla pacjentówDla terapeutówBaza wiedzyWizytaO mnieSzkoła pleców
Mirosław Dębski

Narodowy przedstawiciel Kaltenborn-Evjenth Concept

Instruktor międzynarodowy Kaltenborn-Evjenth OMT

Specjalista Orthopaedic Manual Physical Therapy wg standardów IFOMPT

Organizator szkoleń Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept w Toruniu

Miejsce pracy

Sanatorium Zdrowie

ul. Piłsudskiego 5

87-720 Ciechocinek

Kontakt

Web page design
and development
Jakub Dębski
dbski.pl