Koniec współpracy z PSOTM

PSOTM

Chciałbym poinformować, że po 14 latach z dniem dzisiejszym tj. 20.11.2022 zrezygnowałem z członkostwa i zakończyłem współpracę z PSOTM - Polskie Stowarzyszenie Ortopedycznej Terapii Manualnej

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które tworzyły i wspierały to Stowarzyszenie za wspólnie spędzoną część naszego życia. Mamy bogate doświadczenie.

Jestem międzynarodowym instruktorem metody Kaltenborn-Evjenth Orthopaedic Manual Therapy (OMT) i moim celem życiowym jest przekazywanie wiedzy i umiejętności założycieli metody, tak by były jak najbardziej skuteczne w rękach uczestników szkoleń. Wiem ile lat trwa ta trudna specjalizacja i ile wymaga treningu. Nie wszystkim wystarcza cierpliwości.

Rozwój kształcenia w OMT przygotowany przez obecny Zarząd PSOTM poszedł w innym kierunku. Szanuję tą decyzję. Z tego powodu zamiast walczyć, wolę się skupić na kształceniu w Orthopaedic Manual Therapy Klatenborn-Evjenth Concept tak by uczestnicy szkoleń doszli do poziomu mistrzowskiego.

Jeśli kształciłeś się w Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept i chcesz poprawić skuteczność w oparciu o Orthopaedic Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept to zapraszam do kontynuacji ustawicznych szkoleń w Ortopedycznej Terapii Manualnej (OMT). Część III OMT „Poziom mistrzowski w Ortopedycznej Terapii Manualnej” jest bez limitu czasowego i zupełnie bezpłatna.

Szczegóły na stroniehttps://debski-terapiamanualna.pl/kursy

Główne
Strona głównaInformacjeDla pacjentówDla terapeutówBaza wiedzyWizytaO mnieSzkoła pleców
Mirosław Dębski

Narodowy przedstawiciel Kaltenborn-Evjenth Concept

Instruktor międzynarodowy Kaltenborn-Evjenth OMT

Specjalista Orthopaedic Manual Physical Therapy wg standardów IFOMPT

Organizator szkoleń Manual Therapy Kaltenborn-Evjenth Concept w Toruniu

Miejsce pracy

Sanatorium Zdrowie

ul. Piłsudskiego 5

87-720 Ciechocinek

Kontakt

Web page design
and development
Jakub Dębski
dbski.pl