Terapia manualna
Mirosław Dębski
 

BAZA SZKOLENIOWA w Toruniu

- przestronna sala z ładnym zapleczem sanitarnym (WC, szatnie męska i damska z zamykanymi szafkami, natrysk)
- profesjonalne stoły do terapii manualnej
- restauracja z bufetem na każdą kieszeń (przykładowe ceny podałem poniżej)
- przerwa śniadaniowa z pysznymi kanapkami w cenie kursu
- nowy, ładny i czysty HOSTEL pod salą wykładową - ceny już od 45 zł za dobę
- wypożyczalnia rowerów gratis (sposób na zwiedzanie pięknej starówki Torunia)
- Dworzec Wschodni PKP 400 m od bazy szkoleniowej


Zachęcam fizjoterapeutów zajmujących się ortopedycznymi przypadkami pacjentów do dalszego kształcenia w Ortopedycznej Terapii Manualnej wg Metody Kaltenborn-Evjenth OMT w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży (MCSM) w Toruniu.

Do dyspozycji oferuję Państwu bazę szkoleniową, która dysponuje stołami wyposażonymi w szynę elektrycznie sterującą wysokością stołu, bananami do stabilizacji miednicy i łopatki oraz odpowiednim łamaniem umożliwiającym zarówno mobilizację jak i manipulację wybranych segmentów kręgosłupa z wykorzystaniem tzw.ryglowania.

Podczas szkoleń można sprawdzić najlepsze i zarazem najtańsze modele na polskim rynku stołów firmy MEDEN-INMED. Myślę o modelu Terapeuta MS3.F0. i MS3.F4. oraz MP7.F0 i MP7.F4. Moim zdaniem są to stoły godne uwagi dlatego postanowiłem wyposażyć salę w sprzęt, który będzie przydatny w codziennej pracy z pacjentem.

Wychodząc na przeciw potrzebom kulinarnym uczestników szkoleń podczas przerwy śniadaniowej proponuję rozkoszowanie się kanapkami przygotowanymi przez MCSM, podczas przerwy obiadowej zachęcam do delektowania się bufetem w restauracji MCSM (obiad we własnym zakresie), a podczas przerwy popołudniowej zachęcam do skosztowania słodyczy lub owoców przygotowanych również przez MCSM. Poczęstunek podczas przerwy śniadaniowej i popołudniowej w cenie kursu.

Obiad - ceny bufetu:
- danie główne (2 rodzaje mięsa i jedno wegetariańskie) - 5,00 zł
- dodatek do dania głównego (3 rodzaje jak np. ziemianki lub kluski półfrancuskie) - 3,00 zł
- bar sałatkowy (4-5 rodzajów) - 5,00 zł
- zupa dnia - 5,00 zł

Ponieważ posiłki są bardzo smaczne i kalorie nadmiernie same chcą wskakiwać do naszego ciała to w przerwach proponuję rozgrywki w tenisa stołowego. Do dyspozycji dwa stoły do ping-ponga. Po zajęciach gdy pogoda będzie sprzyjać można tu wypożyczyć rowery i pojechać nad Wisłę lub zwiedzić Stare Miasto.

 

Bufet Terapia manualnaKanapki Terapia Manualnaowoce Terapia manualna

pokój 1 terapia manualnapokój 2 terapia manualnapokój 3 terapia manualna

hol terapia manualnarelaks terapia manualnarelaks 2 terapia manualna

rowery 1 terapia manualnarowery 2 terapia manualna

MCSM posiada również HOSTEL. Ceny bardzo przystępne (już od 45 zł za dobę). Mażna zatem tu zamieszkać i w kapcioszkach zejść na śniadanie, potem w kapcioszkach przyjść na kurs, w przerwie popołudniowej w kapcioszkach zejść na obiad, a potem na kolację. W wolnym czasie bilard lub gry planszowe. Dworzec Wschodni PKP w sąsiedztwie umożliwia zarówno bardzo dobrą komunikację w obrębie naszego kraju jak i szybkie połączenie z toruńską starówką.

Strona internetowa MCSM: www.mcsm.torun.pl

Ceny noclegów: www.mcsm.torun.pl/hostel/?lang=pl

Copyright (c)2009 Terapia manualna